Ukončení provozu aplikací Katastrální mapa podrobně a T-WIST REN

Z bezpečnostních důvodů byl ukončen provoz aplikací Katastrální mapa podrobně a T-WIST REN pro práci s daty katastru nemovitostí.

Pro vyhledávání a zobrazení dat katastru nemovitostí, prosím, použijte aplikace Českého úřadu zeměměřického a katastrálního např. veřejně přístupnou aplikaci Nahlížení do KN. Zde vyhledáváte a zobrazujete aktuální data.

Omlouváme se za komplikace.

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.