On-line mapy v novém prostředí

Na adrese https://geoportal.kr-zlinsky.cz/ jsou dostupné mapové aplikace, služby aj. v prostředí Portal for ArcGIS.

Na úvodní stránce je výběr mapových aplikací, v galerii se nachází také webové mapy a vrstvy. Všechny služby a aplikace je možné spustit na počítači i na mobilních zařízeních. Do některých aplikací je přidáno i vyhledávání v datech RÚIAN, převod souřadnic nebo podrobné vyhledávání v mapové vrstvě.

Úvodní stránka geoportálu.png

Průměr (0 Hlasů)
Průměrné hodnocení je 0.0 hvězdiček z 5.