Vektorové katastrální mapy přístupné k přímému stahování

Od 1. 1. 2019 je katastrální mapa ve vektorové podobě přístupná k přímému stahování bez nutnosti registrace v e-shopu.

On-line mapy v novém prostředí

Mapové služby a aplikace v prostředí Portal for ArcGIS.

INSPIRE datová sada pro téma Využití území - kraj Zlínský - mapový balíček ke stažení

V příloze tohoto článku je tzv. mapový balíček, který obsahuje INSPIRE datovou sadu pro téma Využití území - kraj Zlínský odvozenou z ploch a koridorů Zásad územního rozvoje Zlínského kraje.

Jak získat data katastrální mapy?

V současné době je volně dostupná katastrální mapa v několika formátech pro většinu území Zlínského kraje.

Účelová katastrální mapa ZK se proměnila v Orientační mapu parcel - vektorovou

Je součástí Registru územní identifikace, adres a nemovitostí, katastrální pracoviště ji průběžně aktualizují a je volně dostupná přes Veřejný dálkový přístup k datům RÚIAN.

Co najdete na Portálu mapových služeb Zlínského kraje

Portál mapových služeb Zlínského kraje soustřeďuje informace z oblastí, které souvisí s geografickými informačními systémy (GIS) a územně vázanými informacemi.